خلاصه: دلار آمریکا پس از فروش خرده‌فروشی قوی ایالات متحده کمی تثبیت شده است، اگرچه بازدهی طولانی مدت خزانه‌داری آمریکا دیروز کاهش بیشتری پیدا کرد، که نشان می‌دهد تا زمانی که داده‌های بیشتر در ایالات متحده به دست نیامد، احساسات ریسک عامل اصلی در حال حاضر است. رویداد کلیدی امروز بیانیه بودجه پاییز صدراعظم هانت و رای اعتماد به پوند در پی آن است، زیرا حتی اقداماتی که قبلاً اعلام شده است قرار است چشم انداز رشد بریتانیا را در سه ماهه و سال آینده بدتر کند.

تمرکز معاملات FX: امروز در بیانیه بودجه پاییز بر استرلینگ تمرکز کنید. دلار آمریکا با همبستگی احساسات حتی واضح تر شده است.

دلار آمریکا افزایش یافته است و به خوبی از پایین ترین سطح اوایل این هفته معامله می شود، زیرا تمایلات ریسک در اواخر دیروز و تا ساعات صبح امروز در اروپا ضعیف بود. گزارش خرده فروشی ایالات متحده در اکتبر بسیار قوی تر از حد انتظار بود، اما این بازار خزانه داری ایالات متحده را تحت تاثیر قرار نداد، جایی که بازدهی در یک حراج قوی 20 ساله خزانه داری و احساسات ریسک ملایم به پایین ترین سطح محلی جدید سقوط کرد. بازدهی بلند مدت آمریکا و حرکت دلار آمریکا در جهت‌های مخالف، تغییر رفتار متمایز از رژیم قبلی است و این حرکت‌های اخیر بازار نشان می‌دهد که معامله‌گران دلار عمدتاً به‌عنوان محرک دلار آمریکا، تمایل به ریسک را دارند. مطمئناً، بیت‌های بعدی از داده‌های دریافتی قبل از نشست FOMC در 14 دسامبر، آبجو ضعیف هستند تا حداقل داده‌های PCE در 30 نوامبر برای اکتبر و سپس گزارش مشاغل نوامبر چند روز بعد قبل از آنچه اکنون به رویداد اصلی تبدیل شده است، نوامبر. گزارش CPI درست یک روز قبل از جلسه FOMC. کاهش بازدهی بلند مدت بدون تغییر در انتهای کوتاه منحنی بازده آشکار شد، بنابراین وارونگی منحنی بازده 2-10 ایالات متحده دیروز تا 67- واحد پایه کشیده شد که از سال 1981 با تشدید ترس از رکود، یک افراط جدید بود. معکوس کردن این حرکت دلار به کار قابل توجهی نیاز دارد، و هنوز فکر می‌کنیم که هنوز خیلی زود است که بگوییم اوج دلار در چرخه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *