خلاصه: ما در حال راه اندازی یک مانیتور Fedspeak برای بررسی دقیق نظرات اعضای فدرال رزرو هستیم. در حالی که اکثر اعضا فعلاً به شیطنت خود ادامه می دهند، سرمایه گذاران همچنان در انتظار چرخش فدرال رزرو هستند. ما نیاز داریم که مخالفان بیشتری را در رای گیری FOMC ببینیم و قبل از اینکه بتوان محوری را مشاهده کرد، یک شیب بزرگتر در تفسیرها مشاهده شد. ما فکر می‌کنیم که هنوز به آنجا نرسیده‌ایم، و ممکن است یک عقب‌نشینی بیشتر در مورد انتظارات پایین‌تر از قیمت‌گذاری نرخ پایانه فدرال رزرو وجود داشته باشد.

ما یک مانیتور Fedspeak جدید برای سنجش آخرین نظرات اعضای فدرال رزرو ایجاد کرده ایم. این امر کلیدی برای پیگیری خواهد بود زیرا سرمایه گذاران در آستانه انتظار چرخش فدرال رزرو هستند. پس از چاپ ضعیف‌تر از حد انتظار CPI ایالات متحده در هفته گذشته، قیمت‌گذاری برای نرخ پایانه فدرال رزرو به زیر 5 درصد کاهش یافته است. والر یکی از اعضای فدرال رزرو امروز در جریان بود و پیام واضحی را ارسال کرد که نرخ ها برای مدت طولانی تری بالاتر خواهند بود و یک چاپ CPI نمی تواند آن را تغییر دهد. بازارهای سهام برخی از سودها را معکوس کرده اند، اما بازدهی 10 ساله ایالات متحده همچنان در حال حاضر زیر 3.9 درصد است.

برینارد، نایب رئیس فدرال رزرو، با توجه به تمایل معمولی که دارد، نقش مهمی در پیش خواهد داشت. بدترین پیام‌هایی که تاکنون در چرخه کنونی دریافت کرده‌ایم، «وابستگی به داده‌ها» و نگاه کردن به «سخت‌سازی تجمعی» بوده است. با این حال، کاهش قابل توجه شرایط مالی از زمان شاخص CPI اکتبر هفته گذشته تا حد زیادی به این معنی است که فدرال رزرو باید لفاظی های جنگ طلبانه خود را در هفته های آینده افزایش دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *