Sunrise at Capitol Hill in Washington DC


عنوان NFP و بیکاری هر دو افزایش می یابد

معاملات آتی ایالات متحده علیرغم غافلگیری بالا از لیست حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده در حال افزایش است. ایالات متحده شاهد 261 هزار شغل در ماه اکتبر بود که بسیار بالاتر از پیش بینی 205 هزار نفر بود و نسبت به 288 هزار شغل در سپتامبر اندکی کاهش داشت.

نرخ بیکاری از 3.5% به 3.7% افزایش یافت، اما جالب است که نرخ مشارکت اندکی به 92.7% کاهش یافت که نشان می‌دهد تورم بالاتر، بحران هزینه‌های زندگی و دستمزدهای بالاتر هنوز کارگران را به عقب نمی‌کشاند. بازار کار.

میانگین دستمزدها بیش از حد انتظار 0.4 درصد افزایش یافته است، زیرا کارگران کمی بیشتر برای کارشان دستمزد دریافت می کنند از 0.3 درصد.

این داده‌ها هیچ شکاف عمده‌ای را نشان نمی‌دهند، اما بازار کار، با این حال واکنش بازار از افزایش سهام و کاهش دلار نشان می‌دهد که بازارها نمی‌ترسند که این گزارش باعث موضع‌گیری تندروانه‌تر از سوی فدرال رزرو شود. این می تواند به این دلیل باشد که فدرال رزرو در اوایل هفته در موضع جنگ طلبانه خود بسیار محکم بود.

به طور جداگانه انتظار می رود چین در حال حرکت به سمت خروج از استراتژی کووید-19 خود باشد، همچنین به افزایش تقاضا کمک می کند. چندین حرکت سیاسی از اقدامات پکن این را پیشنهاد کرده است

«اخبار شرکت»:

PayPal پس از کاهش پیش‌بینی درآمد سالانه خود در حال سقوط است و هشداری درباره چشم‌انداز تیره فصل تعطیلات به دلیل کاهش هزینه‌های مصرف‌کنندگان است.

استارباکس پس از غلبه بر انتظارات سه ماهه برای فروش و سود، 3 درصد افزایش یافته است زیرا مصرف کنندگان بیشتر برای نوشیدنی های گران قیمت خرج می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *